TETRIC EVOFLOW A2

TETRIC EVOFLOW A2

VIVADENT595954
Obecnie brak na stanie
139,00 zł
Brutto
Tetric EvoFlow jest nowym materiałem półpłynnym, w którym zastosowano nanomodyfikatory. Zaletą materiału jest jego doskonała konsystencja, która pozwala na łatwe i dokładne nakładanie materiału w trudno dostępne miejsca. Materiał świetnie...


Wyprzedane
 
Tetric EvoFlow jest nowym materiałem półpłynnym, w którym zastosowano nanomodyfikatory. Zaletą materiału jest jego doskonała konsystencja, która pozwala na łatwe i dokładne nakładanie materiału w trudno dostępne miejsca. Materiał świetnie adaptuje się do koloru przylegających tkanek zęba („efekt kameleona'), co istotnie wpływa na wyjątkowy estetyczny wygląd wypełnienia. Charakteryzuje go także duża kontrastowość w promieniach rentgenowskich, krótki czas polimeryzacji (20 sek.), uwalnianie fluoru oraz wysoka polerowalność. Materiał jest dostępny w dwóch postaciach: strzykawek i pojemników Cavifil.

Wskazania: wypełnienia ubytków klasy V; wypełnienia ubytków klasy III i IV w zębach przednich; wypełnienia małych ubytków w zębach przedtrzonowych i trzonowych; uszczelnianie bruzd i szczelin; wypełnienia podcieni; naprawa licówek kompozytowych i ceramicznych; cementowanie adhezyjne stałych uzupełnień protetycznych; szynowanie.

Strzykawka 2g

Dostępne kolory:

szkliwne: A1, A2, A3, A3.5, A4, B1, B3, IVA5, IVA6, T-wysoce transparentny kolor na brzeg sieczny;
zębinowe: A2 Dentin, A3.5 Dentin, B2 Dentin;
do zębów wybielanych: Bleach Extra Light (XL), Bleach Light (L), Bleach Incisal (I), Bleach Medium (M).

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników. Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.