WSKAŹNIKI DO AUTOKLAWU SPS (STEAM)

WSKAŹNIKI DO AUTOKLAWU SPS (STEAM)

IM-MSIL250
Obecnie brak na stanie
44,00 zł
Brutto
Producent: SPS Medical Testy chemiczne SPS to liniowe wskaźniki są przeznaczone do kontroli sterylizacji narzędzi parą wodną.Podwójny test kontroli sterylizacji parowej jest wszechstronnym wskaźnikiem pozwalającym określić, czy zostały osiągnięte...


Wyprzedane
 
Producent: SPS Medical

Testy chemiczne SPS to liniowe wskaźniki są przeznaczone do kontroli sterylizacji narzędzi parą wodną.Podwójny test kontroli sterylizacji parowej jest wszechstronnym wskaźnikiem pozwalającym określić, czy zostały osiągnięte niższe granice kluczowych parametrów procesu w całym cyklu sterylizacji. Czas reakcji wskaźnika jest kontrolowany przez precyzyjnie dobrany nietoksyczny skład chemiczny, który jest pozbawiony ołowiu i innych metali ciężkich. Rozmiar całego wskaźnika 1,70 cm x 20,50 cm. Test Steam - zmiana barwy z niebieskiej na czarną zakres temp. 121°C-141°C, czas 3,5 min-20 min. Sposób użycia: Test chemiczny umieszcza się wewnątrz pakietu przeznaczonego do sterylizacji. Po sterylizacji wyjmij wskaźnik i sprawdź zmiany koloru. Przechowywanie i okres przydatności: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Należy zachować niski poziom wilgotności w pomieszczeniu oraz temperaturę poniżej 30°C. Okres przydatności: 3 lata od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu. Opakowanie: 250 pasków w opakowaniu.

Kupowane razem z tym produktem

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników. Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.