PROMPT-L POP

PROMPT-L POP

3M41926 (100SZT)
Obecnie brak na stanie
7,60 zł
Brutto
Adper Prompt L-Pop to uniwersalny, samowytrawiający system łączący. Jest to innowacyjny system wytrawiający i wiążący, który polega na wytrawianiu, zastosowaniu primera i łączeniu w ciągu kilku sekund („ścisnąć, wymieszać, zagiąć...


Wyprzedane
 
Adper Prompt L-Pop to uniwersalny, samowytrawiający system łączący. Jest to innowacyjny system wytrawiający i wiążący, który polega na wytrawianiu, zastosowaniu primera i łączeniu w ciągu kilku sekund („ścisnąć, wymieszać, zagiąć i ścisnąć'). Posiada system kontroli wzrokowej, który wskazuje czy opakowanie L-Pop zostało prawidłowo zaktywowane.

Zalety: doskonała adhezja ze szkliwem i zębiną bez potrzeby stosowania oddzielnego etapu wytrawiania; zmniejszenie ilości etapów aplikacji - wzrost bezpieczeństwa i poprawności aplikacji; większa higiena; niski odsetek przypadków nadwrażliwości pozabiegowej.

Wskazania: bezpośrednie wypełnienia ubytków z materiałów światłoutwardzalnych; znoszenie nadwrażliwości szyjek zębów; jako system łączący do uszczelniaczy bruzd i zagłębień; znoszenie wrażliwości odsłoniętych powierzchni korzeni.

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników. Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.