TE-ECONOM BOND 5G

TE-ECONOM BOND 5G

VIVADENT611129
Obecnie brak na stanie
87,20 zł
Brutto
Te-Econom Bond to światłoutwardzalny, jednoskładnikowy materiał łączący ze szkliwem i zębiną, stosowany w połączeniu z techniką całkowitego wytrawiania tkanek zęba. Wskazania: materiał łączący przy bezpośrednim wypełnianiu ubytków światłoutwardzalnymi materiałami złożonymi...


Wyprzedane
 
Te-Econom Bond to światłoutwardzalny, jednoskładnikowy materiał łączący ze szkliwem i zębiną, stosowany w połączeniu z techniką całkowitego wytrawiania tkanek zęba. Wskazania: materiał łączący przy bezpośrednim wypełnianiu ubytków światłoutwardzalnymi materiałami złożonymi, ceromerowymi i kompomerowymi, przy adhezyjnym cementowaniu uzupełnień protetycznych z materiałów złożonych, ceromerowych lub jednolicie ceramicznych (licówki, wkłady koronowe, nakłady, korony), z zastosowaniem cementów, których polimeryzacja inicjowana jest światłem. Dostępne opakowanie: butelka 5g.

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników. Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.