VISCOSTAT CLEAR (żel do tamow.krwaw.) 1 strz.

VISCOSTAT CLEAR (żel do tamow.krwaw.) 1 strz.

UUP6409
Obecnie brak na stanie
28,10 zł
Brutto
Viscostat Clear wygodny sposób aplikacji i wysoka skuteczność doskonały do tamowania mniejszych krwawień w odcinku przedni skuteczna hemostaza bez przebarwień! ViscoStat Clear to przezroczysty roztwór 25% chlorku glinu w postaci...


Wyprzedane
 
Viscostat Clear
wygodny sposób aplikacji i wysoka skuteczność
doskonały do tamowania mniejszych krwawień w odcinku przedni
skuteczna hemostaza bez przebarwień!

ViscoStat Clear to przezroczysty roztwór 25% chlorku glinu w postaci żelu. Zaleca się użycie tego preparatu do tamowania niewielkich krwawień w odcinku przednim, ponieważ eliminuje krwawienie bez jakichkolwiek przebarwień i osadów.
Chlorek glinu powoduje pęcznienie kolagenu w zakończeniach kapilar i ich zamykanie się. Jest to wyraźna zaleta w przypadku pracy w odcinku przednim, w którym estetyka ma tak wielkie znaczenie. Unika się bowiem ewentualności przywierania koagulatu bądź pozostałości preparatu tamującego krwawienie do opracowywanego zęba, które powodują czasowe przebarwienia tkanek twardych lub miękkich.
Preparat dostępny jest w strzykawkach pojedynczych 1,2 ml i strzykawkach zbiorczych, Indispense 30 ml, co ułatwia przechowywanie i aplikację.
Uwaga: Sposób użycia żelu ViscoStat Clear różni się od użycia preparatu
ViscoStat opartego na siarczanie żelaza.

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników. Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.