ENDOSAL-10G

ENDOSAL-10G

CHEMA-EN10
14,80 zł
Brutto
Endosal to preparat do poszerzania kanałów korzeniowych. Ułatwia poszerzanie i udrażnianie mechaniczne wąskich i zakrzywionych kanałów korzeniowych, zwłaszcza u ludzi starszych. Wskazania: Płukanie kanałów korzeniowych: ułatwia mechaniczne opracowywanie kanałów, usuwa...

Ostatnie sztuki
 
Endosal to preparat do poszerzania kanałów korzeniowych. Ułatwia poszerzanie i udrażnianie mechaniczne wąskich i zakrzywionych kanałów korzeniowych, zwłaszcza u ludzi starszych.

Wskazania:

Płukanie kanałów korzeniowych: ułatwia mechaniczne opracowywanie kanałów, usuwa część mineralną warstwy mazistej, zmniejsza ryzyko złamania narzędzi.
Poszerzanie kanałów korzeniowych: ułatwia poszerzenie mechaniczne wąskich i zakrzywionych kanałów korzeniowych, zwłaszcza u ludzi starszych. Wskazany jest do udrożenienia kanałów korzeniowych w przypadku obecności w nich obliteracji i zębiniaków.

Skład: wersenian disodowy (EDTA), bromek benzalkoniowy, wodorotlenek sodu, woda oczyszczona.

1 g płynu zawiera 150 mg wersenianu disodowego.

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników. Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.