ENDOGEL 5ml

ENDOGEL 5ml

CHEMA-EG5
Obecnie brak na stanie
35,00 zł
Brutto
Endogel to preparat stomatologiczny do chemicznego opracowywania kanałów korzeniowych. Jest szczególnie pomocny podczas ponownego opracowywania niewłaściwie wypełnionych kanałów korzeniowych; ułatwia poszerzenie i opracowanie mechaniczne wąskich kanałów korzeniowych. Ma właściwości lubrikujące...


Wyprzedane
 
Endogel to preparat stomatologiczny do chemicznego opracowywania kanałów korzeniowych. Jest szczególnie pomocny podczas ponownego opracowywania niewłaściwie wypełnionych kanałów korzeniowych; ułatwia poszerzenie i opracowanie mechaniczne wąskich kanałów korzeniowych. Ma właściwości lubrikujące, ułatwiające wślizgnięcie się narzędzi do światła kanału korzeniowego, jest łatwy do zdeponowania w kanale, dobrze napływa do kanałów i dobrze utrzymuje się w kanale. Zmniejsza ryzyko złamania narzędzia wewnątrz kanału.

Wskazania:

odsłanianie ujść kanałowych;
chemiczne poszerzanie i udrażnianie kanałów korzeniowych;
usuwanie warstwy mazistej ze ściany kanału;
udrażniania kanałów w przypadku obecności w nich zębiniaków.
Skład: wersenian disodowy (EDTA), bromek benzalkoniowy, wodorotlenek sodu, HEC, glikol polioksyetyleno-polioksypropylenowy, barwnik E131, woda oczyszczona. 1g żelu zawiera 150 mg wersenianu disodowego.

Dostępne opakowanie: strzykawka o pojemności 5,5g.

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników. Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.