EUGENOL 10g

EUGENOL 10g

CHEMA-EUG10
22,00 zł
Brutto
Eugenol 10g CHEMA Stosowany powszechnie jako płyn do zarabiania past służących do wypełniania kanałów korzeniowych (Endomethasone, Caryosan), jak również do materiałów używanych do tymczasowego wypełniania ubytków oraz do past do...

Ostatnie sztuki
 
Eugenol 10g CHEMA
Stosowany powszechnie jako płyn do zarabiania past służących do wypełniania kanałów korzeniowych (Endomethasone, Caryosan), jak również do materiałów używanych do tymczasowego wypełniania ubytków oraz do past do pokrycia pośredniego miazgi zębowej (Caryosan, tlenek cynku).

Eugenol może być także używany do odkażania kanałów korzeniowych podczas leczenia zgorzeli miazgi, jak również jako tzw.strącalnik przy impregnacji zębiny azotanem srebra.
Eugenol jest antyseptykiem działającym równocześnie lokalnie znieczulająco. Stosuje się go do dezynfekcji komory próchnicowej z równoczesnym zadaniem uśmierzania bólu, a także do dezynfekcji kanałów korzeniowych.

Kupowane razem z tym produktem

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników. Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.