SUPER POLISH

SUPER POLISH

KER361
47,00 zł
Brutto
Super Polish pasta do polerowania /op. 45g Bezfluorowa pasta do ostatecznego polerowania zębów, złota, amalgamatu i wypełnień kompozytowych. Umożliwia uzyskanie wysokiego połysku. Działanie polerujące pasty Superpolish jest efektem obecności niewielkich...

Ostatnie sztuki
 
Super Polish pasta do polerowania /op. 45g

Bezfluorowa pasta do ostatecznego polerowania zębów, złota, amalgamatu i wypełnień kompozytowych. Umożliwia uzyskanie wysokiego połysku.
Działanie polerujące pasty Superpolish jest efektem obecności niewielkich cząstek tlenku glinu (RDA 9.8)
Pasta Superpolish nadaje lustrzany połysk powierzchniom oczyszczonym wcześniej, przy użyciu pasty Cleanpolish. Prosta, dwuetapowa procedura umożliwia uzyskanie gładkiej powierzchni, która spowalnia proces tworzenia płytki nazębnej, osadów i przebarwień. Gładka powierzchnia jest także elementem estetycznym, wpływającym na doskonały ostateczny połysk zębów i wypełnień/uzupełnień po zabiegu profilaktycznym.

*Pasty Superpolish i Cleanpolish są szczególnie polecane w przypadku pacjentów z przeciwskazaniami do stosowania fluoru. Obydwie pasty dostępne są w tubach i mają odświeżający, miętowy i anyżkowy smak.Zastosowanie:


- polerowanie zębów, złota, amalgamatu i wypełnień kompozytowych?

Kupowane razem z tym produktem

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników. Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.