NUPRO F PASTA 1szt

NUPRO F PASTA 1szt

DET-NUPRO-F
Obecnie brak na stanie
1,50 zł
Brutto
Pasta profilaktyczna z fluorem lub bez fluoru Nupro jest pastą profilaktyczną dostępną w formie pasty z zawartością fluoru lub bez dodatku fluoru. Pasta NUPRO delikatnie usuwa płytkę nazębną i osady...


Wyprzedane
 
Pasta profilaktyczna z fluorem lub bez fluoru

Nupro jest pastą profilaktyczną dostępną w formie pasty z zawartością fluoru lub bez dodatku fluoru. Pasta NUPRO delikatnie usuwa płytkę nazębną i osady zewnątrzpochodne.

NUPRO - pasta profilaktyczna jest dostępna w kilku rodzajach ścieralności:F - Fine (złota) drobnoziarnista - przeznaczona dla najmłodszych pacjentów i zabiegów profilaktycznych wymagających stosowania preparatów o minimalnej abrazyjności.

M - Medium (niebieska) średnioziarnista - przeznaczona do większości zabiegów oczyszczania powierzchni zębów szczególnie, gdy chodzi o uzyskanie dobrego wypolerowania.

C - Coarse (czerwona) gruboziarnista - dla pacjentów z dużą ilością osadów zewnątrzpochodnych powstałych na skutek palenia papierosów lub nadmiernego spożywania napojów powodujących ich nagromadzenie.Wskazania

Pasta jest przeznaczona do oczyszczania i polerowania powierzchni zębów w ramach profesjonalnych zabiegów profilaktycznych.
Jest to unikalna mieszanina składników polerujących i czyszczących opracowana do stosowania w czasie profesjonalnych zabiegów higienicznych.

Opakowanie

Pasta pakowana jest w kubeczki po 2 g.

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników. Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.