DŹWIGNIA WINTER-prawa

DŹWIGNIA WINTER-prawa

13-58-004
15,99 zł
Brutto
Dźwignia korzeniowa Winter prawa służy do usuwania pojedynczych korzeni zębów wielokorzeniowych dolnych, gdy jeden został już usunięty a możliwe jest dotarcie do drugiego poprzez wyłamanie przegrody międzykorzeniowej. Dźwignia korzeniowa typu...

Dostępne
 
Dźwignia korzeniowa Winter prawa służy do usuwania pojedynczych korzeni zębów wielokorzeniowych dolnych, gdy jeden został już usunięty a możliwe jest dotarcie do drugiego poprzez wyłamanie przegrody międzykorzeniowej. Dźwignia korzeniowa typu Winter składa się z ostro zakończonego, wypukłego i odchylonego pod kontem dzioba w kształcie trójkąta oraz rękojeści w postaci rączki. Dźwignia prawostronna służy do usuwania korzenia dystalnego po stronie prawej oraz korzenia mezjalnego po stronie lewej.

Parametry dźwignia Winter prawej:

całkowita długość dźwigni 85 mm
długość rękojeści 70 mm
cała powierzchnia polerowana
prawa
trójkątna końcówka – 11 mm
dziób – wypukły i odchylony pod kontem
długość części pracującej 65 mm
francuska stal chirurgiczna
Zalety korzystania z dźwigni korzeniowej Winter prawej:

wysoce trwała i odporna na złamania
polerowana i łatwa do czyszczenia
francuska stal wykorzystywana do produkcji pozwala na wydłużenie czasu pracy i zminimalizowanie uszczerbków
podlega wielokrotnej dezynfekcji i sterylizacji w autoklawie
zapewniona dwuletnia gwarancja producenta
Przed pierwszym użyciem narzędzia należy podać procesowi sterylizacji przez osoby kwalifikowane. Dźwignia Winter prawostronna posiadają certyfikaty CE oraz ISO 9001:2008.

Kupowane razem z tym produktem

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników. Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.