PROSEPT SONIC 1L

PROSEPT SONIC 1L

PROSEPT-546
Obecnie brak na stanie
35,99 zł
Brutto
Producent: OCC PROSEPT® Sonic to niepieniący koncentrat na bazie wysokowydajnych aktywnych składników zasadowych, przeznaczony do skutecznego czyszczenia instrumentów dentystycznych i chirurgicznych, tj. narzędzi ścierających, pistoletów do amalgamatu, łopatek, dźwigni stomatologicznych...


Wyprzedane
 
Producent: OCC

PROSEPT® Sonic to niepieniący koncentrat na bazie wysokowydajnych aktywnych składników zasadowych, przeznaczony do skutecznego czyszczenia instrumentów dentystycznych i chirurgicznych, tj. narzędzi ścierających, pistoletów do amalgamatu, łopatek, dźwigni stomatologicznych, kleszczy ekstrakcyjnych oraz innych precyzyjnych instrumentów.


Produkt z powodzeniem usuwa osad, pozostałości tkanki, krew, resztkowe ilości białka, a nawet cement i gips. PROSEPT® Sonic nie zawiera aldehydów i fenoli. Specjalnie zaprojektowana nakrętka z miarką o wymaganej jednostce objętości 20 ml umożliwia łatwą obsługę i dużą dokładność dozowania, dzięki czemu produkt można stosować w bardzo wydajny i ekologiczny sposób.


PROSEPT® Sonic można stosować w procedurach zanurzeniowych bez ultradźwiękowej kąpieli czyszczącej. PROSEPT® Sonic ulega biodegradacji.


Powierzchnia wolna od zarazków w kilka minut


Bakteriobójczy (EN 1040)


5% w 15 min


Grzybobójczy (EN 1275, A. niger) 5% w 30 min

Kupowane razem z tym produktem

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników. Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.