GUMKI OPTRAPOL -WYPRZEDAŻ

GUMKI OPTRAPOL -WYPRZEDAŻ

VIVADENT0122
3,50 zł
Brutto
Gumki do wygładzania i polerowania materiałów kompozytowych i ceromerowych 1szt OptraPol Next Generation jest przeznaczony do wstępnego i ostatecznego polerowania wszystkich dostępnych materiałów kompozytowych w jednym etapie. Efektywność gumek wynika...

Dostępne
 
Gumki do wygładzania i polerowania materiałów kompozytowych i ceromerowych
1szt

OptraPol Next Generation jest przeznaczony do wstępnego i ostatecznego polerowania wszystkich dostępnych materiałów kompozytowych w jednym etapie. Efektywność gumek wynika z zawartości rodrobnionych kryształów diamentu ( aż do 72%). Efekty polerowania są widoczne w przeciągu kilku sekund.

W wyniku polerowania gumkami OptraPol Next Generation wypełnienia kompozytowe, np. wykonane z materiału Tetric EvoCeram uzyskują naturalny długotrwały połysk. W krótkim czasie wypełnienia zyskują gładkość, dzięki czemu stają się bardziej odporne na przebarwienie i odkładanie płytki nazębnej.

Gumki OprtaPol Next Generation są przeznaczone do polerowania w jednym etapie i nie ma potrzeby wymiany instrumentów w trakcie pracy, na inny o innej średnicy ziaren polerujących. Gumki są dostępne w czterech różnych kształtach, dostosowanych do kształtu anatomicznego zębów przednich i bocznych. Dzięki temu powierzchnia wypełnień może być wypolerowana bardzo precyzyjnie.

Gumki są odporne na ścieranie i mogą być sterylizowane w autoklawie i używane aż do 20 razy.

Kupowane razem z tym produktem

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników. Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.