QUICKDES 1L

QUICKDES 1L

DEZYNFEKCJA630100DA
Obecnie brak na stanie
61,00 zł
Brutto
Właściwości produktu: Gotowy do użycia spray do szybkiej i efektywnej dezynfekcji powierzchni i urządzeń medycznych. Brak aldehydu w składzie eliminuje wszelkie odbarwienia dezynfekowanej powierzchni. Posiada świeży zapach i jest tolerowany...


Wyprzedane
 
Właściwości produktu:
Gotowy do użycia spray do szybkiej i efektywnej dezynfekcji powierzchni i urządzeń medycznych. Brak aldehydu w składzie eliminuje wszelkie odbarwienia dezynfekowanej powierzchni. Posiada świeży zapach i jest tolerowany przez skórę. Nadaje się do dezynfekcji wszystkich powierzchni z wyjątkiem tych, które są wrażliwe na alkohol.


Sposób użycia:
Z odległości przynajmniej 30 cm należy spryskać powierzchnie, którą chcemy dezynfekować. Powierzchnię dezynfekowane muszą być utrzymane w całkowitej wilgotności. Po zakończeniu dezynfekcji nadmiar preparatu należy wytrzeć za pomocą papierowego ręcznika.Właściwości fizyczne i chemiczne:
wygląd koncentratu – bezbarwny, przezierny płyn
wartość PH – 7,0 +/- 0,1
gęstość (20 C) – 0.930 +/- 0.002
flash - point – 25 C

Właściwości anty – mikrobiologiczne:
Czas działania zgodnie z DGHM:
bakterie i grzyby – 1 minuta
hepatitis B virus/HIV – 2 minuty
hepatitis C virus – 1 minuta
bakterie TB – 1 minuta

Informacje dodatkowe:
Nie połykać. Unikać kontaktu z oczami. Nie spryskiwać ognia oraz rozgrzanych powierzchni. Nie spryskiwać powierzchni wrażliwych na alkohol.

Producent:
S&S Scheftner GmbH

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników. Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.