CHUSTECZKI DEZ.PROSEPT (UZUP.120 szt.)

CHUSTECZKI DEZ.PROSEPT (UZUP.120 szt.)

PROSEPT121100
Obecnie brak na stanie
18,50 zł
Brutto
Producent: OCC PROSEPT® Wipes to nasączone chusteczki jednorazowego użytku, wykonane z wysoce wytrzymałego, nietkanego materiału. PROSEPT® Wipes są przeznaczone do szybkiej i łatwej dezynfekcji oraz czyszczenia powierzchni wyrobów medycznych, takich...


Wyprzedane
 
Producent: OCC

PROSEPT® Wipes to nasączone chusteczki jednorazowego użytku, wykonane z wysoce wytrzymałego, nietkanego materiału.
PROSEPT® Wipes są przeznaczone do szybkiej i łatwej dezynfekcji oraz czyszczenia powierzchni
wyrobów medycznych, takich jak stoły do badań, unity stomatologiczne, urządzenia medyczne i instrumenty nieinwazyjne. Starannie skomponowany preparat na bazie alkoholi zapewnia szerokie spektrum działania w krótkim czasie, nawet w przypadku dużej ilości zanieczyszczeń organicznych, np. krwi lub śliny. Niska zawartość lotnych związków organicznych (LZO) poniżej 50% minimalizuje dolegliwości skórne i oddechowe, zapewnia doskonałą kompatybilność materiałową, jak również schnięcie bez pozostawiania śladów na dezynfekowanych powierzchniach.
PROSEPT® Wipes nie zawierają aldehydów i fenoli oraz ulegają biodegradacji. Wygodne wkłady uzupełniające gwarantują oszczędną i skuteczną dezynfekcję.

Kupowane razem z tym produktem

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników. Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.