PROSEPT INSTRU 2L

PROSEPT INSTRU/FORTIS 2L

PROSEPT121107
112,00 zł
Brutto
Producent: OCC PROSEPT® Instru Wydajny koncentrat przeznaczony do bezpiecznej i skutecznej ręcznej dezynfekcji i czyszczenia instrumentów medycznych. Prosept Instru to koncentrat przeznaczony do dezynfekcji i czyszczenia instrumentów medycznych. PROSEPT® Instru...

Ostatnie sztuki
 
Producent: OCC

PROSEPT® Instru

Wydajny koncentrat przeznaczony do bezpiecznej i skutecznej ręcznej dezynfekcji i czyszczenia instrumentów medycznych.
Prosept Instru to koncentrat przeznaczony do dezynfekcji i czyszczenia instrumentów medycznych.

PROSEPT® Instru zawiera innowacyjne połączenie środków aktywnych na bazie alkiloamin i czwartorzędowych związków amoniowych, dzięki czemu wykazuje szerokie spektrum działania i doskonałą moc czyszczącą. Zapewnia skuteczne usuwanie krwi, śliny i innych płynów bogatych w białka. PROSEPT® Instru nie wymaga dodatków i środków wzmacniających czyszczenie, nawet w przypadku intensywnych zanieczyszczeń. Substancje przeciwkorozyjne wydłużają żywotność instrumentów. Testy potwierdziły kompatybilność materiałową z polietylenem, silikonem, żelazem, stalą oraz szkłem akrylowym bez ryzyka odbarwienia lub wiązania krwi i białek na powierzchni instrumentu.

PROSEPT® Instru można stosować w myjkach ultradźwiękowych. Specjalnie zaprojektowana nakrętka z podziałką objętości 10 ml i 20 ml zapewnia prostotę obsługi i wysoką dokładność dozowania. PROSEPT® Instru nie zawiera aldehydów i fenoli oraz ulega biodegradacji.

Rodzaj produktu:
PROSEPT® Instru 2L

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników. Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.