Witamy i dziękujemy za odwiedzenie wirtualnej przestrzeni Dent-R. Jesteśmy przekonani, że Państwa wizyta będzie początkiem owocnej i długotrwałej współpracy.


Dent-R,  to rzetelna, solidna i stabilna firma o zasięgu globalnym, z wieloletnimi tradycjami. Jesteśmy na rynku od niemalże 30-stu lat! Portal ten dedykujemy w szczególności stomatologom, technikom stomatologicznym, hurtowniom i odbiorcom detalicznym.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom staramy się poszerzać zakres przedmiotowy naszej oferty produktowej, nie zapominając jednocześnie o przyjaznej polityce cenowej. Jesteśmy otwarci na wszelakie Państwa sugestie i pozostajemy do dyspozycji.

Uwagi prosimy kierować  za pomocą formularza kontaktowego. Zapraszamy do częstego korzystania z oferty naszego sklepu. Jeżeli będziecie Państwo zadowoleni – polećcie nas swoim przyjaciołom, a jeżeli będziecie Państwo niezadowoleni – polećcie nas swoim wrogom.


Zespół Dent-R

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników. Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.