DOSTAWA PRODUKTÓW

 1. Kupujący w formularzu Zamówienia zobowiązany jest podać adres, pod który ma zostać zrealizowana dostawa. Sprzedawca dopuszcza możliwość zmiany adresu dostawy do momentu przed nadaniem przesyłki przewoźnikowi.

 2. Kupujący w momencie składania zamówienia zobowiązany jest do wyboru jednej z poniższych form dostawy:
  - przesyłka kurierska
  - przesyłka kurierska za pobraniem
  - odbiór osobisty w siedzibie firmy
  - darmowa dostawa w obrębie miasta Łodzi

 3. Po całkowitym skompletowaniu Zamówienia i wysłaniu Produktów Kupujący otrzymuje wiadomość e-mail w postaci potwierdzenia wysłania Zamówienia. W przedmiotowym potwierdzeniu Sprzedawca określa szacunkowy przewidywany czas dostawy.

 4. Kupujący będący Konsumentem jest uprawniony, a niebędący Konsumentem jest zobowiązany, sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera. Jeżeli przesyłka nie zawiera zamówionego Produktu, Produkt jest niezgodny z Zamówieniem, są braki ilościowe Produktu lub jest on uszkodzony (zwłaszcza jeśli paczka nosi znamiona uszkodzenia), Kupujący będący Konsumentem jest uprawniony, a niebędący Konsumentem jest zobowiązany, do spisania protokołu szkody w obecności kuriera. Kupujący niebędący Konsumentem wszelkie widoczne wady Produktu zgłasza Sprzedawcy poprzez reklamację najpóźniej w ciągu trzech dni od otrzymania przesyłki. Niewykonanie obowiązków opisanych w niniejszym ustępie przez Kupującego niebędącego Konsumentem zwalnia Sprzedawcę z odpowiedzialności z tytułu nieprawidłowości w przesyłce.

 5. Sprzedawca wystawia fakturę elektroniczną w momencie wysyłki całego lub części (za zgodą Kupującego) Zamówienia z magazynu. Faktura w formacie PDF lub link do jej pobrania zostanie wysłany Kupującemu za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail wskazany przez Kupującego przy składaniu Zamówienia, lub będzie dostępna w sklepie www na jego koncie. Wysłanie przez Sprzedawcę linku do pobrania faktury w formacie PDF jest jednoznaczne z odbiorem tych dokumentów przez Kupującego.

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników. Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.